Wygraj bilety do kina Helios

wtorek 21 maja 2019
  • Podczas najbliższego Poranka Filmowego w kinie Helios dzieci obejrzą bajkę „Tomek i przyjaciele cz. 7" (fot. mat. prasowe)
    Podczas najbliższego Poranka Filmowego w kinie Helios dzieci obejrzą bajkę „Tomek i przyjaciele cz. 7" (fot. mat. prasowe)
W niedzielny poranek w kinie Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej będziecie mogli obejrzeć „Tomek i Przyjaciele, cz.7”. Dodatkowo przed seansem odbędą się zabawy i animacje dla dzieci. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Animowany serial dla dzieci opowiada o małej, niebieskiej lokomotywie. Podczas codziennej pracy Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód i ciągle uczą się czegoś nowego. Najbliższy Filmowy Poranek z Tomkiem odbędzie się w niedzielę 26 maja o godz. 10.30 w kinie Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej.

Podwójne zaproszenia na ten seans trafią do 4 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty, piętnasty, dwudziesty i trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jaką wyspę zamieszkuje Tomek i jego przyjaciele?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 13 we wtorek 21 maja do godz. 9 w piątek 24 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Tomek-Katowice” lub "Tomek-Dąbrowa Górnicza" - w zależności od tego, w którym mieście chcecie skorzystać z biletów.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Tomek i jego przyjaciele zamieszkują wyspę Sodor.

Kategoria: Konkursy