Wygraj grę „Ale cyrk!”

poniedziałek 3 czerwca 2019
  • Gra zachwyca przede wszystkim wykonaniem (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Gra zachwyca przede wszystkim wykonaniem (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
„Ale cyrk!” to gra zręcznościowa, która w jednym pudełku zamyka mnóstwo zabawy. W niej znajdziecie drewniane klocki z postaciami akrobatów, kartonowe areny cyrkowe oraz talię 53 ładnych, czytelnych i dużych kart. Mamy dla Was egzemplarz tej gry. Zapraszamy do zabawy!

Na kartach przedstawione są akrobatyczne figury, które muszą wykonać gracze, by otrzymać punkty. Musimy na przykład umieścić na żółtej arenie trzy konkretne postaci albo zbudować wieżę, w której czwartą figurką będzie foka. Zadania są różnorodne, a ich wykonanie nie zawsze jest łatwe. Więcej informacji o grze znajdziecie w naszej recenzji

Grę „Ale cyrk!” wygra osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty.

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało grę „Ale cyrk!”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 12 w poniedziałek 3 czerwca do godz. 11 w piątek 7 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Ale cyrk!”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Grę „Ale cyrk!” wydało wydawnictwo Granna.

Kategoria: Konkursy