Wygraj książkę Self-reg

wtorek 4 czerwca 2019
  • W książce znajdziemy informacje o metodach samoregulacji (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    W książce znajdziemy informacje o metodach samoregulacji (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
„Self-reg. Opowieści dla dzieci. O tym, jak działać gdy emocje biorą górę” to książka, która pozwala inaczej spojrzeć na „złe” zachowanie dzieci i podpowiada, jak radzić sobie z codziennym stresem. Teraz możecie ją wygrać w naszym konkursie.

Jak poradzić sobie ze złością, zmęczeniem, rozczarowaniem, nowym otoczeniem? W trakcie lektury dzieci dowiedzą się, że nie tylko dla nich codzienne sytuacje są wyzwaniem, spojrzą na siebie przychylniej i zasypią rodzica setką opowieści, gdy czuli się podobnie jak bohaterowie opowieści. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

Książkę otrzyma ta osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty

Pytanie: Kto jest twórcą metody samoregulacji?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 12 we wtorek 4 czerwca do godz. 10 w poniedziałek 8 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać Self-reg.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Twórą metody samoregulacji jest dr Stuart Shanker.

Kategoria: Konkursy