Wygraj bilety do Multikina i koc Aladyna

środa 12 czerwca 2019
  • W repertuarze znajdziemy m.in najnowszą produkcję "Aladyna" (fot. mat. organizatora)
    W repertuarze znajdziemy m.in najnowszą produkcję "Aladyna" (fot. mat. organizatora)
A może by tak wybrać się do kina? Wśród rodzinnych propozycji filmowych znajdziecie „Aladyna”, „Detektywa Pikachu” czy też „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”. Mamy dla Was bilety na dowolny seans w Multikinie i koce Aladyna.

Zapowiada się sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa dzięki produkcji „Aladyn”. To najnowsza wersja klasycznego filmu animowanego Disneya. Na ekranie widzowie zobaczą sprytnego Alu, piękną Dżasminę, nikczemnego Wezyra oraz oczywiście przebojowego dżina. Będą znane piosenki i kilka nowych utworów. Ale to nie jedyne nowości goszczące na ekranie Multikina. Repertuar znajdziecie na stronie kina.

Dwa pojedyncze bilety na dowolny film w Multikinie Katowice i koce a'la dywan Aladyna trafią do 2 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako piąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Kto wciela się w przebojowego dżina w najnowszej produkcji „Aladyna”?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 12 w środę 12 czerwca do godz. 9 w piątek 21 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Multikino”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: W rolę dżina wciela się Will Smith.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

fot. pexels

Gdzie się wybrać z rodziną, na jakie zajęcia zapisać pociechę, które półkolonie będą najlepsze? Wszystko zależy od tego, czym interesuje się Wasza pociecha i jakie aktywności lubicie. Przedstawiamy Wam nasze propozycje. Na pewno znajdziecie wśród nich takie, które Was zainteresują.

Lato w mieście – najciekawsze propozycje z regionu