Wygraj książkę "Kto mieszka za meblami?"

czwartek 13 czerwca 2019
  • Mamy dla Was 2 egz. książki pt. "Kto mieszka za meblami" (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Mamy dla Was 2 egz. książki pt. "Kto mieszka za meblami" (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
  • Książkę napisała 6-letnia Pola Stępniewicz (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Książkę napisała 6-letnia Pola Stępniewicz (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
„Kto mieszka za meblami” to książka napisana przez 6-letnią Polę. To idealna pozycja dla dzieci, które boją się potworów, beboków czy strachów wyłaniających się po zmroku zza mebli. Dzięki tej lekturze oswoją je i zaprzyjaźnią się z nimi. W naszym konkursie możecie wygrać 2 egzemplarze tej książki.

O tym skąd wziął się pomysł na książkę możecie przeczytać tutaj. Sama fabuła jest świetna i ma szansę wesprzeć dzieci w oswajaniu ich lęków. Książka powstała przy konsultacji z psychologiem dziecięcym. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nawet najbardziej strachliwi czytelnicy poradzą sobie z oswojeniem tych beboków. Poza samą lekturą najmłodsi będą mieli okazję trochę pokolorować, a nawet narysować swojego potwora i to w dwóch wersjach (tak, jak zrobił to bohater książki): strasznej oraz ze śmiesznymi dodatkami. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji. Mamy dla Was 2 egzemplarze "Kto mieszka za meblami".

Książki otrzymają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako piąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: W czyim domu mieszkają potwory z książki Poli?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 12 w czwartek 13 czerwca do godz. 12 w piątek 21 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Kto mieszka za meblami”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Potwory mieszkają w domu Janka.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

fot. pexels

Gdzie się wybrać z rodziną, na jakie zajęcia zapisać pociechę, które półkolonie będą najlepsze? Wszystko zależy od tego, czym interesuje się Wasza pociecha i jakie aktywności lubicie. Przedstawiamy Wam nasze propozycje. Na pewno znajdziecie wśród nich takie, które Was zainteresują.

Lato w mieście – najciekawsze propozycje z regionu