Wygraj książkę "Rośnij w górę"

piątek 5 lipca 2019
  • Na okładce „Rośnij w górę” widzimy wysoki budynek. Oglądając książkę wdrapujemy się wraz z dziewczynką i chłopcem na najwyższe piętro (fot. Ewelina Zielinska/SilesiaDzieci.pl)
    Na okładce „Rośnij w górę” widzimy wysoki budynek. Oglądając książkę wdrapujemy się wraz z dziewczynką i chłopcem na najwyższe piętro (fot. Ewelina Zielinska/SilesiaDzieci.pl)
Na okładce książki znajduje się wysoki budynek, po którym wspinamy się wraz z głównymi bohaterami. Zwiedzamy poszczególne piętra budynku. Brak tekstu i bogate w detale ilustracje pozwalają ciekawe interpretacje oglądanych mieszkań. „Rośnij w górę” to książka harmonijkowa, którą możemy powiesić na ścianie. Mamy dla Was egzemplarz konkursowy.

Na okładce „Rośnij w górę” widzimy wyjątkowo wysoki budynek. Oglądając książkę wdrapujemy się wraz z dziewczynką i chłopcem na najwyższe piętro. Każda strona wypełniona jest bogatą w detale ilustracją prezentującą jeden z pokoi. Na pierwszym piętrze znajduje się egzotyczny pokój z zaparkowanym samochodem, na drugim wypoczywa syrenka w wannie, a w kolejnych pokojach spotkać można parę grającą w szachy czy ogromnego czarnego kota. Na samej górze wszyscy spotkani wcześniej bohaterowie zasiadają do stołu by świętować. Więcej informacji o książce znajdziecie w naszej recenzji.

Książkę „Rośnij w górę” wygra osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało książkę pt. "Rośnij w górę"?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 11 w piątek 5 lipca do godz. 11 w piątek 12 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Rośnij w górę”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: "Rośnij w górę" wydało wydawnictwo mamania.

Kategoria: Konkursy