Wygraj „Bazgraki”

czwartek 11 lipca 2019
  • "Bazgraki" to seria książeczek dla dzieci w wieku 3-6 lat, które idealnie sprawdzą się np. w podróży (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    "Bazgraki" to seria książeczek dla dzieci w wieku 3-6 lat, które idealnie sprawdzą się np. w podróży (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
„Bazgraki” to seria książek z zadaniami dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Każda część ma 24 strony, którym towarzyszą wesołe stworki. Suchościeralne mazaki pozwalają wracać do zabawy wielokrotnie. Zapraszamy do konkursu, w którym można je wygrać.

Seria składa się z czterech części. Każda z nich to odmienne zadania stworzone wokół konkretnego motywu przewodniego. Mamy więc „Bazgraki w podróży”, gdzie rysujemy po śladzie strumienie fontanny i obrysowujemy pojazdy jadące w lewo. Pomagamy zwierzakom w „Bazgraki wśród zwierząt”, uczestniczymy w kosmicznych przygodach w „Bazgrakach w kosmosie” i odwiedzamy przedszkole w „Bazgraki w przedszkolu”. Więcej o serii przeczytacie w naszej recenzji

Książki z serii „Bazgraki” (po 1 egz.) wygrają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty.

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało serię książeczek "Bazgraki"?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 11 w czwartek 11 lipca do godz. 11 w piątek 19 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Bazgraki".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Bazgraki wydał Kapitan Nauka.

Kategoria: Konkursy