Wygraj książkę „Metoda Montessori. Od 6 do 12 lat”

wtorek 23 lipca 2019
  • Jest to ciekawa pozycja dla rodziców starszych dzieci (fot. mat. Ewelina Zielińska SilesiaDzieci.pl)
    Jest to ciekawa pozycja dla rodziców starszych dzieci (fot. mat. Ewelina Zielińska SilesiaDzieci.pl)
„Metoda Montessori. Od 6 do 12 lat” to książka, która pozwoli uważnie przyjrzeć się potrzebom i umiejętnościom starszych dzieci. Teraz możecie ją wygrać w naszym konkursie.

„Metoda Montessori. Od 6 do 12 lat” to książka, która jest kontynuacją recenzowanych już przez nas poradników dotyczących dzieci w młodszym wieku oraz zabaw inspirowanych tą metodą. Jest to ciekawa pozycja zarówno dla rodziców, którzy zapoznali się z wcześniejszymi tytułami, jak i tych, którzy nie znają postaci Marii Montessori, a interesują się psychologią, rozwojem i pedagogiką dzieci w wieku szkolnym Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

Do wygrania mamy dla Was cztery egzemplarze. Książkę otrzyma ta osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty, dwudziesty, trzydziesty i czterdziesty

Pytanie: Wymień inne dwa tytuły wydawnictwa RM związane z metodą Montessori?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 12 we wtorek 23 lipca do godz. 11 w piątek 2 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać Montessori.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Przykładowe tytuły wyd. RM związane z metodą Montessori to "Metoda Montessori. Naucz mnie robić to samodzielnie" lub "Metoda Montessori do trzeciego roku życia". (Pozostałe tytuły znajdują się tutaj)

Kategoria: Konkursy