Wygraj książkę o metodzie Montessori

piątek 7 sierpnia 2020
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
„Metoda Montessori w domu. Dla dzieci od 3 do 7 lat” przeprowadza czytelników przez podstawowe założenia pedagogiki Marii Montessori i proponuje wiele rozwijających aktywności, które możemy zorganizować bez trudu w domu. Mamy dla Was kilka egzemplarzy tej lektury.

Do zabaw zaproponowanych w książce użyjemy przedmiotów codziennego użytku. Nieskomplikowane zajęcia wspierają rozwój malucha, wzmacniają jego poczucie wartości i rozbudzają ciekawość. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

Książki pt. „Metoda Montessori w domu. Dla dzieci od 3 do 7 lat” trafią do 5 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty, trzydziesty i czterdziesty.

Pytanie: Wymień inne dwa tytuły wydawnictwa RM związane z metodą Montessori?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem tel.) należy przesłać od godz. 11.30 w piątek 7 sierpnia do godz. 11 w piątek 14 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Montessori 3-7".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Przykładowe dwie inne książki wyd. RM nt. metody Montessori to: "Metoda Montessori. Naucz mnie to robić samodzielnie" i "Metoda Montessori od 6 do 12 lat".

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Lato sprzyja wypadom nad wodę. Gdzie na Śląsku znajdziemy akweny, w których można się pluskać? W naszym zestawieniu znajdziecie najbardziej popularne kąpieliska z przebadaną przez Sanepid wodą i atrakcje im towarzyszące.

Gdzie nad wodę? Lista kąpielisk na Śląsku