Wygraj bilety do kina Helios

środa 7 sierpnia 2019
  • Animowany serial dla dzieci to nowe przygody Krecika (fot. mat. organizatora)
    Animowany serial dla dzieci to nowe przygody Krecika (fot. mat. organizatora)
W niedzielny poranek w kinie Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej będziecie mogli obejrzeć „Krecika i Pandę, cz.5”. Dodatkowo przed seansem odbędą się zabawy i animacje dla dzieci. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Animowany serial dla dzieci to nowe przygody Krecika. Tym razem mały bohater wyrusza w podróż do Chin, gdzie przygody dzieli razem z sympatyczną Pandą. Najbliższy Filmowy Poranek z Krecikiem odbędzie się w niedzielę 11 sierpnia o godz. 10.30 w kinie Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej.

Podwójne zaproszenia na seans w Dąbrowie Górniczej oraz podwójne zaproszenia na seans w Katowicach trafą do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dziesiąty i piętnasty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Podaj tytuły bajek, jakie będzie można zobaczyć podczas seansu „Krecik i Panda, cz.5”?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 9.30 w środę 7 sierpnia do godz. 10 w piątek 9 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Krecik Katowice” lub „Krecik Dąbrowa Górnicza” w zależności od tego, w którym mieście chcecie skorzystać z biletów.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: podczas seansu „Krecik i Panda, cz.5” będzie można obejrzeć następujące bajki: "Nieproszeni goście", "Czerwony lampion", "Uparte jajo", "Okulary dziadka" oraz "Magiczne drzewo".

Kategoria: Konkursy