Wygraj bilety na film Tarantino

czwartek 8 sierpnia 2019
  • Odwórcami głównych ról w filmie są Brad Pitt i Leonardo di Caprio (fot. mat. prasowe)
    Odwórcami głównych ról w filmie są Brad Pitt i Leonardo di Caprio (fot. mat. prasowe)
Wracamy z cyklem "Gdy nie ma dzieci w domu..." i zachęcamy do obejrzenia długo wyczekiwanego filmu pt. „Pewnego razu… w Hollywood” Quentina Tarantino. Mamy dla Was zaproszenia na premierę.
W nocy z 8 na 9 sierpnia 1969 roku do leżącego w Los Angeles domu Romana Polańskiego wdarli się członkowie sekty Charlesa Mansona. Zamordowali tam pięć osób, wśród nich będącą w ostatnim miesiącu ciąży żonę reżysera: Sharon Tate. Teraz po tę mroczną historię sięga Quentin Tarantino w swoim najnowszym filmie "Pewnego razu w… Hollywood", na który chcemy Was zaprosić.

Film zostanie wyświetlony 22 sierpnia o godz. 12 na ekranie kina Światowid (ul. 3 Maja 7). Jeżeli nie macie z kim zostawić pociechy, weźcie ją ze sobą - sala jest przystosowana do przyjęcia niemowlaków - dźwięk jest przyciszony, światła nie są całkowicie przygaszone. Więcej o cyklu "Skocz z bajtlem do kina", w ramach którego wyświetlany będzie film, przeczytacie w artykule i na stronie kina.

Podwójne zaproszenie na film „Pewnego razu w... Hollywood” otrzyma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: W jednym z kultowych filmów Quentina Tarantino, główną rolę grają John Travolta i Samuel L. Jackson. Jaki to film?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 9 w czwartek 8 sierpnia do godz. 9 w czwartek 15 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Tarantino”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Film Quentina Tarantino, w którym główną rolę grali John Travolta i Samuel L. Jackson to Pulp Fiction.

Kategoria: Konkursy