Wygraj bilety na film Almodóvara

środa 14 sierpnia 2019
  • Film zostanie wyświetlony 29 sierpnia w ramach cyklu "Skocz z bajtlem do kina" (fot. mat. prasowe)
    Film zostanie wyświetlony 29 sierpnia w ramach cyklu "Skocz z bajtlem do kina" (fot. mat. prasowe)
Mamy dla Was zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu „Ból i blask” Pedro Almodóvara. Film będzie grany w ramach cyklu „Skocz z bajtlem do kina”. Zapraszamy do zabawy!

„Ból i blask” to najbardziej osobisty spośród wszystkich filmów Almodóvara, a jednocześnie, jak podkreśla światowa krytyka, najlepszy film w jego karierze. Głównym bohaterem jest Salvador Mallo (Banderas), kultowy hiszpański reżyser, który stroni od mediów i usilnie strzeże swojej prywatności. Mężczyzna odnajduje po latach osoby, które wywarły największy wpływ na jego życie, oraz przeżywa na nowo najważniejsze momenty ze swojej przeszłości.

Film zostanie wyświetlony 29 sierpnia o godz. 12 na ekranie kina Światowid (ul. 3 Maja 7). Jeżeli nie macie z kim zostawić pociechy, weźcie ją ze sobą - sala jest przystosowana do przyjęcia niemowlaków - dźwięk jest przyciszony, światła nie są całkowicie przygaszone. Więcej o cyklu "Skocz z bajtlem do kina", w ramach którego wyświetlany będzie film, przeczytacie w artykule i na stronie kina.

Podwójne zaproszenie na film „Ból i blask” otrzyma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jaką nagrodę za rolę w tym filmie otrzymał Antonio Banderas?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 11 w środę 14 sierpnia do godz. 9 we wtorek 20 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Ból i blask”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Antonio Banderas otrzymał nagrodę za pierwszoplanową rolę męską na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

Kategoria: Konkursy