Wygraj zaproszenie na zajęcia w Szkole Rodzica Plus

środa 4 września 2019
  • Masaż jest wspaniałą formą profilaktyki oraz terapii wspomagającej integrację sensomotoryczną malucha (fot. mat. organizatora)
    Masaż jest wspaniałą formą profilaktyki oraz terapii wspomagającej integrację sensomotoryczną malucha (fot. mat. organizatora)
Jesteście młodymi rodzicami lub nimi zostaniecie? Ciekawą ofertę zajęć ma dla Was Szkoła Rodzica Plus. Tu zgłębicie temat wspierania rozwoju psychofizycznego dziecka czy też nauczycie się różnych technik masażu niemowlaka. Mamy dla Was zaproszenie na jedno z zajęć.

Pierwsze lata życia są okresem krytycznym dla wzrostu mózgu dziecka. Ważne jest, jak je pocieszamy, słuchamy i bawimy się z nim. Jednak początek rodzicielstwa to mnóstwo wątpliwości, niepokoju i pytań. W natłoku informacji: internet, rady rodziny, znajomych, rodzice często czują się zagubieni. Pomocne mogą okazać się wykłady i warsztaty w Szkole Rodzica Plus. O zajęciach przeczytacie w naszym artykule

Wejściówkę na zajęcia dla jednego rodzica (do wykorzystania we wskazanym przez nas terminie) wygra osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty

Pytanie: Jak nazywa się szkoła rodzenia prowadząca te zajęcia?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 11 w środę 4 września do godz. 10 w piątek 6 września na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Szkoła Rodzica Plus”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

fot. pixabay

Dzieci wróciły po wakacjach do szkół i przedszkoli, a rodzice stanęli przed dylematem: jakie zajęcia pozalekcyjne dla nich wybrać. Naukowe, językowe, komputerowe, akrobatyczne, kulinarne, a może szybkiego zapamiętywania? Ile  kosztują? Gdzie się odbywają? Podpowiadamy. 

Komputerowe, kulinarne, sportowe… Na jakie zajęcia zapisać pociechę?