Wygraj bilety na „Małą syrenkę”

środa 11 września 2019
  • Wyjątkowy pokaz będzie można zobaczyć w kinach Helios (fot. mat. organizatora)
    Wyjątkowy pokaz będzie można zobaczyć w kinach Helios (fot. mat. organizatora)
Czerwonowłosa Arielka to jedna z uwielbianych księżniczek Disneya . Teraz jej podmorskie przygody mali i duzi wielbiciele będą mogli zobaczyć na dużym ekranie. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Widowiskowa animacja, barwne postacie i nagrodzona dwoma Oscarami muzyka ponownie zachwyci widzów i porwie na nowo w wir morskich przygód. Wyjątkowe pokazy „Małej Syrenki” będzie można zobaczyć 14 i 15 września w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszym artykule

Podwójne bilety na seans w Dąbrowie Górniczej oraz podwójne bilety na seans w Katowicach trafią do 4 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dziesiąty i piętnasty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Ile lat temu na ekranach pojawił się film animowany „Mała syrenka”?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 10 w środę 11 września do godz. 11 w piątek 13 września na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Mała Syrenka Katowice” lub „Mała Syrenka Dąbrowa Górnicza” w zależności od tego, w którym mieście chcecie skorzystać z biletów.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Mała Syrenka gości na naszych ekranach już 30 lat.

Kategoria: Konkursy