Wygraj książkę „Plastik fantastik?”

poniedziałek 7 października 2019
  • "Plastik fantastik?" to lektura dla całej rodziny (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    "Plastik fantasik?" to lektura dla całej rodziny (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
To naprawdę wyczerpujące opracowanie dotyczące plastiku, dzięki kolorowym ilustracjom i szczegółowym opisom może stać się pasjonującą lekturą zarówno dla przedszkolaka, jak i starszego ucznia. Mamy dla Was egzemplarz konkursowy.

„Plastik fantastik?” to świetny sposób, by uczulić najmłodszych na sprawy środowiska i zmienić rodzinne przyzwyczajenia. Autor wyjaśnia skąd bierze się plastik i jak tworzy się z niego różne przedmioty. Poznajemy też historię tworzyw sztucznych i ich ogromny wpływ na nasze życie. Więcej informacji o książce znajdziecie w naszej recenzji.

Książkę „Plastik fantastik?” wygra osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało książkę „Plastik fantastik?”

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 13 w poniedziałek 7 października do godz. 11 w piątek 11 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Plastik”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Książkę pt. "Plastik fantastik?" wydało wyd. Babaryba.

Kategoria: Konkursy