Wygraj bilety do kina Helios

środa 9 października 2019
  • Film "Strażak Sam" będzie można obejrzeć 13 października w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Film "Strażak Sam" będzie można obejrzeć 13 października w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach (fot. mat. organizatora)
W niedzielny poranek w kinie Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej będziecie mogli obejrzeć „Strażak Sam, cz.13”. Dodatkowo przed seansem odbędą się zabawy i animacje dla dzieci. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Animowany serial dla dzieci to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Strażaka Sama będzie można zobaczyć 13 października o godz. 10.30 w kinie Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej.

Podwójne zaproszenia na seans w Dąbrowie Górniczej oraz podwójne zaproszenia na seans w Katowicach trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dziesiąty i piętnasty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Podaj tytuły bajek, jakie będzie można zobaczyć podczas seansu „Strażak Sam, cz.13”?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 10.30 w środę 9 października do godz. 10 w piątek 11 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Strażak Sam Katowice” lub „Strażak Sam Dąbrowa Górnicza” w zależności od tego, w którym mieście chcecie skorzystać z biletów.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Tytuły bajek, jakie będzie można zobaczyć podczas seansu „Strażak Sam, cz.13” to: Czarodziej Wally, Książę w Pontypandy, Z archiwum Zet, Na Dzikim Zachodzie, A kto wypuścił kota?.

Kategoria: Konkursy