Wygraj książkę „Idą święta”

wtorek 3 grudnia 2019
  • Książka to idealna propozycja na długie, zimowe wieczory (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Książka to idealna propozycja na długie, zimowe wieczory (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Idealna lektura na zimowe wieczory, która przybliży świąteczne tradycje z całego świata. Każdy rozdział jest jak mała opowiastka, która pozwoli poczuć atmosferę magicznych, rodzinnych świąt. Mamy dla Was egzemplarz konkursowy.

„Idą święta. O Bożym Narodzeniu, Mikołaju i tradycjach świątecznych na świecie”, to książka, która spodoba się każdemu. Jej głównym celem jest ukazanie bogactwa i różnorodności tradycji oraz historycznych wydarzeń, które je poprzedziły. Więcej informacji książce znajdziecie w naszej recenzji

Książkę „Idą święta” wygra osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty

Pytanie: Kto jest autorem ilustracji w książce „Idą święta"?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 12 we wtorek 3 grudnia do godz. 10 w piątek 6 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Idą święta”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Autorką ilustracji do książki "Idą święta" jest  Ewa Poklewska-Koziełło.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

W trakcie świątecznych przygotowań dzieci zadają często wiele pytań: Dlaczego ubieramy choinkę? Czemu na kolacji wigilijnej jest 12 potraw? Dlaczego renifer Świętego Mikołaja ma czerwony nos? Podpowiadamy, jak na nie odpowiedzieć.

5 najczęściej zadawanych pytań dotyczących Świąt