Wygraj bilety do kina Helios

poniedziałek 3 sierpnia 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
„Magiczny dywan” to zabawna animacja, w której nie brakuje ciekawych zwrotów akcji, śmiesznych dialogów, dużej dawki emocji i magii. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Film będzie można obejrzeć w kinie Helios w Katowicach (Galeria Libero, ul. Kościuszki 229) 8 i 9 sierpnia o godz. 11 i 13.30. Dodatkowo na małych widzów czekać będą upominki. Więcej o filme przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne zaproszenie na seans trafi do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się chłopak - główny bohater filmu „Magiczny dywan”?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 13.30 w poniedziałek 3 sierpnia do godz. 10 w piątek 7 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Magiczny dywan”, a w treści informacje o tym, kiedy chcecie skorzystać z biletów (8 czy 9 sierpnia o godz. 11 czy 13.30?).

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Bohaterem filmu "Magiczny dywan" jest Hodżia.


Kategoria: Konkursy