Wygraj bilety do kina Helios

środa 18 grudnia 2019
  • Seans poprzedzi spotkanie z prawdziwymi strażakami (fot. mat. organizatora)
    Seans poprzedzi spotkanie z prawdziwymi strażakami (fot. mat. organizatora)
W najbliższy niedzielny poranek w kinie Helios Katowice będziecie mogli obejrzeć „Strażak Sam, cz.14”. To również spotkanie ze strażakami oraz gry i zabawy. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Animowany serial dla dzieci to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Strażaka Sama będzie można zobaczyć 22 grudnia o godz. 10.30 w kinie Helios w Katowicach.

Podwójne zaproszenie na seans trafi do 2 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Podaj tytuły bajek, jakie będzie można zobaczyć podczas seansu „Strażak Sam, cz.14”?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 11 w środę 18 grudnia do godz. 9 w piątek 20 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Strażak Sam” .

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: „Strażak Sam, cz.14” to bajki: „Nie pędź tak”, „Pondziaki Normana”, „Polowanie na robale”, „Ogniowy musical”, „James i wielka dynia”.

Kategoria: Konkursy