Wygraj bilety do kina Helios

wtorek 7 stycznia 2020
  • Serial jest kontynuacją popularnego czeskiego "Krecika" (fot. mat. organizatora)
    Serial jest kontynuacją popularnego czeskiego "Krecika" (fot. mat. organizatora)
W najbliższy niedzielny poranek w kinie Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej będziecie mogli obejrzeć „Krecika i Pandę”. Seans poprzedzą gry i zabawy. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

12 stycznia o godz. 10.30 w ramach Filmowych Poranków na ekranie kina Helios, zagości animowany serial „Krecik i Panda, cz.7”. Zwierzaki zabiorą najmłodszych widzów w podróż po Chinach, gdzie przeżyją niesamowite przygody.

2 podwójne zaproszenia na seans w kinie Helios w Katowicach i 2 podwójne zaproszenia do kina Helios w Dąbrowie Górniczej, trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dziesiąty i piętnasty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie kraje są producentami serialu animowanego „Krecik i Panda”?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 13 we wtorek 7 stycznia do godz. 9 w piątek 10 stycznia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Krecik-Katowice” lub „Krecik-Dąbrowa" - w zależności od tego, w którym mieście chcecie skorzystać biletów.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Producentami serialu animowanego „Krecik i Panda” są Chiny i Czechy.

Kategoria: Konkursy