Wygraj bilety na 4 Design Days

czwartek 6 lutego 2020
4 Design Days to 13 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, 300 wystawców designerskich produktów i usług, 25 tys. zwiedzających, spotkania z ciekawymi ludźmi, a także świetna strefa Kids. Mamy dla Was zaproszenia na to wydarzenie!

Targi 4 Design Days obędą się 8-9 lutego w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku. To wystąpienia znanych architektów, wywiady z wybitnymi designerami, stoiska z nietuzinkowymi projektami wnętrzarskimi, ale i modowymi. To także warsztaty dla dzieci, na których powstaną m.in. ekotorby - w ruch pójdą pastele, pisaki, farbki do tkanin, szablony i pieczątki. Uczestnicy zajęć zrobią też etniczne ozdoby na głowę i oryginalne naszyjniki z utkanych własnoręcznie wisiorów. A te dzieciaki, które interesują się architekturą, będą mogły wziąć udział w Maratonie Designu. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszym artykule. Koszt dwudniowego biletu dla jednej osoby to 25 zł. Dzieci i młodzież do 16. roku życia wchodzą za darmo.

Podwójne zaproszenia na 4DD trafią do 6 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dzieciąty, piętnasty, dwudziesty i trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Która to edycja targów 4 Design Days?

Odpowiedź należy przesłać od godz. 10 w czwartek 6 lutego do godz. 12 w piątek 7 lutego na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „4DD”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: To 5. edycja 4DD.

Kategoria: Konkursy