Wygraj rodzinne bilety do kina

wtorek 11 lutego 2020
  • W ramach Seansu z Poduchą dzieci obejrzą bajkę "Kopciuszek. Historia prawdziwa", a rodzice film "Sokół z masłem orzechowym" (fot. mat. organizatora)
    W ramach Seansu z Poduchą dzieci obejrzą bajkę "Kopciuszek. Historia prawdziwa", a rodzice film "Sokół z masłem orzechowym" (fot. mat. organizatora)
Mamy dla Was bilety na rodzinne walentynki w Kosmosie. Dzieciaki obejrzą bajkę "Kopciuszek. Historia prawdziwa" i wezmą udział w warsztatach, a rodzice w tym czasie spędzą miło czas na filmie „Sokół z masłem orzechowym”.

Dla rodziców i opiekunów z dziećmi Kino Kosmos ma wyjątkową propozycję - Seans z Poduchą, który odbędzie się 14 lutego o godz. 18. Dzieci obejrzą animację „Kopciuszek. Historia prawdziwa” i wezmą udział w warsztatach plastycznych wycinania i rysowania walentynek dla kolegów, koleżanek czy rodziców, a rodzice w tym czasie obejrzą zabawny i wzruszający film, który szturmem podbił serca krytyków i publiczności - „Sokół z masłem orzechowym”.

Dwie rodzinne wejściówki (2+2) na walentynkowy Seans z Poduchą otrzymają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: W którym roku powstało katowickie Kino Kosmos?

Odpowiedź należy przesłać od godz. 13.30 we wtorek 11 lutego do godz. 10 w piątek 14 lutego na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Seans z Poduchą".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Katowickie Kino Kosmos powstało w 1965 r.

Kategoria: Konkursy