Wygraj bilety na Filmowy Poranek

wtorek 25 lutego 2020
  • Wydarzenie poprowadzi interaktywna Myszka Miki (fot. mat. Fb Helios dla Dzieci)
    Wydarzenie poprowadzi interaktywna Myszka Miki (fot. mat. Fb Helios dla Dzieci)
Pokaz Disney Junior w kinie to mnóstwo wspaniałej zabaw. Myszka Miki wystąpi w roli prowadzącego i razem z innymi bohaterami kreskówek zapewni gry, zabawy oraz tańce. Mamy dla Was bilety na najbliższy pokaz filmowy.

Filmowy Poranek z Disney Junior odbędzie się 29 lutego i 1 marca w sieci kin Helios. Seans to połączenie zabawy z edukacją. Wydarzenie poprowadzi interaktywna Myszka Miki. Więcej o najbliższym Poranku przeczytajcie tutaj

2 podwójne zaproszenia na seans w kinie Helios w Katowicach i 2 podwójne zaproszenia do kina Helios w Dąbrowie Górniczej, trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jaki jest tytuł odcinka z Myszką Miki, który dzieci zobaczą podczas Poranka?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 13 we wtorek 25 lutego do godz. 12 w piątek 28 lutego na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Disney -Katowice” lub „Disney-Dąbrowa" - w zależności od tego, w którym mieście chcecie skorzystać biletów.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Tytuł odcinka z Myszką Miki, który dzieci zobaczą podczas Poranka to "Zamieszani w przygody”.

Kategoria: Konkursy