Wygraj bilety na show i warsztaty z Panem Kleksem

czwartek 28 maja 2020
Z okazji Dnia Dziecka Bajka Pana Kleksa zaprasza na interaktywne show „Pan Kleks i spółka w tarapatach” oraz warsztaty „Droga do Gwiazd z Doktorem Paj-Chi-Wo – Gwiezdne ZOO”. Mamy dla Was bilety na te wydarzenia.

„Pan Kleks i Spółka w tarapatach” to spektakl, podczas którego widzowie pomogą Profesorowi Ambrożemu odnaleźć 4 magiczne piegi (Koloru, Szczęścia, Smaku i Wzrostu), które są składnikami tajemnej receptury na wyjątkowe święto - Dzień Dziecka. Rodzinne show odbędzie się 1 czerwca o godz. 18. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

„Droga do Gwiazd z Doktorem Paj-Chi-Wo – Gwiezdne ZOO” to atrakcyjne warsztaty dla rodzin z dziećmi w wieku 10-14 lat. Podczas zajęć dowiecie się, że wśród 88 gwiazdozbiorów ukryte jest aż 36 zwierząt. Wszystko to z wykorzystaniem teleskopu i programu Stellarium, czyli sztucznie generowanego nieba w czasie rzeczywistym. Wirtualne warsztaty odbędą się 1 czerwca o godz. 22. Informacje o warsztatach znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Więcej o wydarzeniach przeczytacie również w artykule Zabawa z Panem Kleksem na Dzień Dziecka.

Bilety na spektakl trafią do 5 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty.
 

Bilety na warsztaty trafią do 5 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako drugi, szósty, jedenasty, dwudziesty pierwszy i trzydziesty pierwszy. 

 

Pytanie: Kto grał w filmie "Akademia Pana Kleksa" tytułową rolę - Abrożego Kleksa?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesłać od godz. 16 w czwartek 28 maja do godz.14 w piątek 29 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Pan Kleks i spółka” lub „Droga do Gwiazd" - w  zależności od nazwy wydarzenia, na które bilety chcecie otrzymać. 

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: W rolę Ambrożego Kleksa wcielił się Piotr Fronczewski.

Kategoria: Konkursy