Wygraj voucher na dania z food trucków

wtorek 11 sierpnia 2020
W weekend 21-23 sierpnia będziecie mogli zjeść pyszności z różnych stron świata, serwowane przez food trucki na Rynku Smaków w Katowicach. Mamy dla Was vouchery na wybrane dania.

Rynek Smaków na katowickim Rynku to świetne połączenie pikniku, rodzinnej atmosfery i dobrego jedzenia. Food trucki zaserwują dania z różnych stron świata. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. O wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Vouchery na dowolne dania z food trucków, które zaparkują na katowickim Rynku 21-23 sierpnia, otrzymają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: dziesiąty i dwudziesty.

Pytanie: Kto jest organizatorem Rynku Smaków w Katowicach? 

Odpowiedź należy przesłać od godz. 13 we wtorek 11 sierpnia do godz. 16 w środę 19 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Rynek Smaków Katowice".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Jest kilku organizatorów Rynku Smaków, jednak głównym jest SK - Food Truck.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Lato sprzyja wypadom nad wodę. Gdzie na Śląsku znajdziemy akweny, w których można się pluskać? W naszym zestawieniu znajdziecie najbardziej popularne kąpieliska z przebadaną przez Sanepid wodą i atrakcje im towarzyszące.

Gdzie nad wodę? Lista kąpielisk na Śląsku