Wygraj karnety rodzinne na zajęcia sportowe

wtorek 4 lutego 2014
  • W naszym konkursie są do wygrania karnety rodzinne na zajęcia sportowe w Centrum ALE CZAD (fot. materiały organizatora)
    W naszym konkursie są do wygrania karnety rodzinne na zajęcia sportowe w Centrum ALE CZAD (fot. materiały organizatora)
Centrum Zdrowego Aktywnego Dziecka ALE CZAD organizuje zajęcia sportowe dla całych rodzin. Dzieci trenują tu karate, mamy ćwiczą fitness, a tatusiowie uczęszczają na treningi Fight Club. Mamy dla was karnety na te zajęcia.

Zajęcia Karate Kyokushin dla dzieci kształtują zdolności motoryczne, zapobiegają wadom postawy, a także wpływają pozytywnie na rozwój emocjonalno – społeczny maluchów (miejsca zajęć: Uniwersytet Śląski w Katowicach, ul. Bankowa 12 lub Szkoła Podstawowa nr 19 w Katowicach, ul. Agnieszki 2, cena: 90 zł/mies. oraz Niepubliczne Przedszkole Bajka w Czeladzi, ul. Lwowska 2 / 60 zl/mies.)
Zajęcia dla mam Fitness Tae-bo łączą ze sobą tradycyjny trening fitness z elementami wywodzącymi się z karate. W rytm energicznej muzyki jego uczestniczki wykonują proste uderzenia, kopnięcia i bloki. Zajęcia te pomagają odreagować stres, odprężyć się i wyzwolić pokłady pozytywnej energii (miejsce zajęć: Niepubliczne Przedszkole Bajka w Czeladzi, ul. Lwowska 2, cena: 60 zł/mies.)
Jest też coś „mocnego” dla tatusiów: Treningi Fight Club czyli zestawienie technik ręcznych i nożnych zaczerpniętych z Karate Kyokushin, ćwiczeń z partnerem, pracy z wykorzystaniem makiwar (tarcz) oraz treningu funkcjonalnego. Intensywne treningi mają pomóc zapomnieć o trudach dnia codziennego i poprawić ogólną sprawność fizyczną ich uczestników (miejsce zajęć: Uniwersytet Śląski w Katowicach, ul. Grażyńskiego 53, cena: 60 zł/mies.)

Dla wylosowanego przez nas czytelnika, który udostępni link do tego konkursu na swoim profilu na Facebooku oraz odpowie prawidłowo na pytanie, mamy karnety na powyższe zajęcia: 1 karnet dla dziecka na zajęcia karate, 1 karnet dla mamy na zajęcia Fitness Tae-bo oraz 1 karnet dla taty na zajęcia grupy Fihgt Club. Każdy karnet to 4 wejścia do wykorzystania w terminie 3 miesięcy od daty rozstrzygnięcia konkursu.

Pytanie: Co oznacza słowo „karate”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać na adres: redakcja@silesiadzieci.pl od wtorku (4 lutego) od godz. 15 do piątku (7 lutego) do godz. 15

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Szczegółowy regulamin konkursu: http://silesiadzieci.pl/zasady-korzystania

Sponsorami nagród są: Centrum Aktywnego Zdrowego Dziecka ALE CZAD w Katowicach oraz Przedszkole Bajka w Czeladzi. Oferta kierowana jest do nowych klientów.
Szczegółowy harmonogram zajęć oraz cennik znajduje się na stronie: www.aleczad.com/grafik-zajeccennik

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy! (otrzymał od nas maila) Pozostały osobom dziękujemy za uczestnictwo w konkursie i zapraszamy ponownie.

Odpowiedź: Karate oznacza "pustą rękę": kara - ręka, te - pusta.

Kategoria: Konkursy