Wygraj piękną książkę o zwierzętach

poniedziałek 29 czerwca 2020
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
„Gdyby wszyscy wyglądali tak samo, świat nie byłby taki piękny” - takie zdanie widnieje na końcu książki pt . „Zobacz z bliska kolor oczu i pyska”. To piękne stwierdzenie i piękna książka. Mamy dla Was jej 2 egzemplarze.

„Zobacz z bliska kolor oczu i pyska” to pięknie wydana, pełna niesamowitych zdjęć, niewielka książeczka, która zachwyci i małych i dużych wielbicieli zwierząt. Groźne spojrzenie bielika, uśmiechnięty lis i poważny koala spoglądają na swoich czytelników pokazując im, jacy są naprawdę. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

Książkę wygrają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty.

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało książkę „Zobacz z bliska kolor oczu i pyska”?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem tel.) należy przesłać od godz. 12.30 w poniedziałek 29 czerwca do godz.13 we wtorek 14 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Zobacz z bliska...”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Książkę „Zobacz z bliska kolor oczu i pyska” wydało wyd. Jacobsony.

Kategoria: Konkursy