Wygraj wejściówki do Bajki Pana Kleksa

piątek 3 lipca 2020
  • fot. mat. Bajka Pana Kleksa
    fot. mat. Bajka Pana Kleksa
Nie macie pomysłu na wakacyjny wypad? Ciekawą propozycją jest odwiedzenie Wytwórni Kultury, Nauki i Zabawy – Bajka Pana Kleksa. Waszym przewodnikiem będzie nie kto inny, jak sam profesor Ambroży. Czekają na Was również inne atrakcje. Mamy dla Was rodzinne wejściówki.

Bajka Pana Kleksa to nie tylko kolorowa, kreatywna przestrzeń do zabawy, ale również ciekawe warsztaty naukowe z Doktorem Paj-Chi-Wo i Wielkim Elektronikiem, sensoryczne zajęcia dla najmłodszych czy też wspólne czytanie bajek Jana Brzechwy. W wakacje wprowadzono nowy, tańszy bilet na wszystkie atrakcje. Więcej przeczytacie w naszym artykule.

Rodzinne wejściówki (bilety 2+2) trafią do 5 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty, trzydziesty i czterdziesty
Pytanie: Jak nazywa się ulubieniec i pomocnik Pana Kleksa, który w dzieciństwie zamienił się w ptaka?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesłać od godz. 13 w piątek 3 lipca do godz.14 we wtorek 14 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Wakacje z Panem Kleksem”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Ulubieniec i pomocnik Pana Kleksa, który w dzieciństwie zamienił się w ptaka, to Mateusz.

Kategoria: Konkursy