Wygraj bilety na Poranek Filmowy w Heliosie

wtorek 18 sierpnia 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Poranki Filmowe w kinach Helios to świetna opcja dla maluchów (od 3. roku życia). Podczas najbliższego dzieciaki obejrzą film „44 Koty” i wezmą udział w zabawach. Mamy dla Was bilety na seanse w Katowicach i Dąbrowie Górniczej.

„44 Koty” to włoski serial animowany o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy tworzą zespół Arcykoty. Ich zabawne przygody z pewnością spodobają się najmłodszym. Więcej o filmie przeczytacie w naszym artykule. Część 1. filmu będzie można obejrzeć w niedzielę 23 sierpnia o godz. 10.30 w kinie Helios w Katowicach (galeria Libero) i Dąbrowie Górniczej (C.H. Pogoria).

Podwójne zaproszenia na film otrzymają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Część 1. filmu „44 Koty” składa się z kilku bajek. Jakie noszą tytuły?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 9 w środę 19 sierpnia do godz. 9 w piątek 21 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „44 Koty - Katowice” lub „44 Koty - Dąbrowa Górnicza” w zależności od tego, do którego kina chcecie się wybrać.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Część 1 filmu pt. "44 Koty" składa się z bajek: Sekretny przepis Babci, Podwodna misja, Cztery koty i wielbłąd, Koci gliniarz oraz Musical „44 koty”.

Kategoria: Konkursy