Wygraj „Morski przygodnik" Neli Małej Reporterki

czwartek 27 sierpnia 2020
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
„Morski przygodnik 2020/2021” zachwyci wszystkich fanów Neli Małej Reporterki, ale także miłośników przyrody i poszukiwaczy ciekawostek. Mamy dla Was kilka egzemplarzy tego wyjątkowego kalendarza.

Kalendarz obejmuje 12 miesięcy i rozpoczyna się 1 września. Każdy z miesięcy poprzedzony jest kilkustronicowym opisem jakiegoś podwodnego środowiska. Czytelnik poznaje nie tylko niezwykłe miejsca, ale także ich mieszkańców. Dodatkowo znajduje się tu plan lekcji i opis najważniejszych świąt. Można też w kalendarzu prowadzić swoje notatki. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

„Morski przygodnik" trafi do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Ile książek napisała Nela Mała Reporterka?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 11 w piątek 28 sierpnia do godz. 12 we wtorek 1 września na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Przygodnik”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Nela napisała 15 książek.

Kategoria: Konkursy