Wygraj bilety na wystawę budowli z klocków LEGO i obrazów 3D

wtorek 8 czerwca 2021
Makiety Minecraft i Fortnite, aleja gwiazd z Robertem Lewandowskim i Freddiem Mercurym czy Batmobil w skali 1:1 - wszystko z klocków LEGO. Mamy dla Was bilety na największą w Europie wystawę budowli z klocków LEGO oraz wystawę 3D Trick Gallery.

Na blisko 2000 m2 Europy Centralnej w Gliwicach (ul. Pszczyńska 315) stanęły m.in.: składający się z prawie 500 tys. elementów wiernie odwzorowany Plac Św. Piotra w Watykanie, największy na świecie model katedry Notre Dame, aleja gwiazd z Robertem Lewandowskim, Tomaszem Gollobem, Elvisem Presleyem i Freddiem Mercurym czy Batmobil w skali 1:1. Oprócz tego będzie można obejrzeć 3D Trick Gallery – największą w Polsce kolekcję trójwymiarowych obrazów. Więcej o wystawach przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne zaproszenie na wystawę LEGO oraz wystawę obrazów 3D otrzymają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty i dwudziesty piąty.

Pytanie: Z ilu klocków składa się prezentowany na wystawie Batmobil?

Odpowiedź należy przesłać od godz. 12 we wtorek 8 czerwca do godz. 16 w piątek 18 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Wystawa LEGO".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowidź: Batmobil składa się z 900 000 klocków.

Kategoria: Konkursy