Wygraj świetną książkę od wyd. Babaryba

piątek 13 listopada 2020
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
„Woda - źródło życia. Wszystko o najważniejszej substancji na Ziemi” to książka poruszająca tematykę edukacji ekologicznej. Świetna szata graficzna i rewelacyjna tematyka - zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i wygrania egzemplarza tej lektury.

„Zakręcaj kran!” „Nie marnuj wody!”, ale właściwie dlaczego? Przecież z naszych rur czysta woda leci bez końca, a dobro Ziemi to dość mglisty i odległy argument. Wszelkie wątpliwości rozwieje najnowsza książka wydawnictwa Babaryba, dzięki której zostaniecie prawdziwymi specjalistami w tym temacie. Recenzję książki znajdziecie tutaj.

Książka trafi do osoby, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: „Woda - źródło życia. Wszystko o najważniejszej substancji na Ziemi” to najnowsza pozycja wyd. Babaryba. Wcześniej jednak wydawnictwo wydało książkę o tematyce ekologicznej, która estetyką przypominała tę o wodzie (pisaliśmy o niej). Jaki tytuł nosi ta książka?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 10 w piątek 13 listopada do godz. 16 w poniedziałek 23 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Woda”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udziałw konkursie.

Odpowiedź: Inna książka wyd. Babaryba o podobnej szacie graficznej, dot. ekologii, to "Ocieplenie klimatu", ale i "Plastik Fantastik". (Wystarczyło podać jedną z tych dwóch książek, by wygrać).
 

Kategoria: Konkursy