Wygraj bilety do Parku Światła!

poniedziałek 11 stycznia 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
To nowa atrakcja na Górnym Śląsku. Ma 8 hektarów, na których znajdziemy m.in. iluminacje świetlne, projekcje multimedialne i oświetlony bajkowy świat. Mamy dla Was bilety do tego niesamowitego miejsca.
W trakcie zwiedzania goście będą mogli zobaczyć m.in. laserową bajkę „Jungle Boy”, mapping 3D Zaczarowanego Zamku i pokaz laserowy ze specjalnymi efektami. Dzięki dużej przestrzeni łatwo zachować dystans społeczny i reżim sanitarny. Park Światła mieści się przy ul. Stadionowej 13 w Mysłowicach. Więcej o tym miejscu przeczytacie w naszym artykule.
 

Podwójne zaproszenie (opiekun + dziecko) do Parku Światła trafi do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Do kiedy można zwiedzać Park Światła?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 13.30 w poniedziałek 11 stycznia do godz. 10 w poniedziałek 18 stycznia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Park Światła”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Kategoria: Konkursy