Wygraj bilety na "Elfinki"

poniedziałek 5 lipca 2021
  • fot. mat. kina Helios
    fot. mat. kina Helios
„Elfinki” to propozycja kinowa dla najmłodszych widzów (od 4. roku życia). To ciepła opowieść o małych istotkach, które od ponad 200 lat żyły pod ziemią, aż pewnego dnia wychodzą na powierzchnię w poszukiwaniu czegoś nowego. Mamy dla Was bilety na ten film.

Szalone przygody, humor i mądre przesłanie – to wszystko znajdziecie w uroczej animacji „Elfinki”, którą można obejrzeć 10 lub 11 lipca o godz. 10.30 w kinach Helios m.in. w Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229) i w Żorach (ul. Katowicka 10). Więcej o filmie przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na "Elfinki" do wybranego kina (Katowice, Dąbrowa Górnicza, Żory), trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty, dwudziesty piąty i trzydziesty.

Pytanie: Jak ma na imię elfinka - główna bohaterka filmu, która z dwoma towarzyszami wychodzi na powierzchnię ziemi?

Odpowiedź należy przesłać od godz. 10 w poniedziałek 5 lipca do godz. 14 w czwartek 8 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Elfinki" oraz miasto - Katowice, Dąbrowa Górnicza lub Żory - w którym chcecie obejrzeć film.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Elfinka - główna bohaterka filmu, która z dwoma towarzyszami wychodzi na powierzchnię ziemi, ma na imię Elfie.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

W wakacje warto wybrać się do kina. Na dużym ekranie zadebiutują m.in. „Mustang z Dzikiej Doliny: droga do wolności” oraz „Raya i ostatni smok”. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie filmowych propozycji. Zerknijcie.

Luca, królik, smok, piraci i mustangi – kinowe premiery