Wygraj „Tajemnicę skradzionych zabawek”

czwartek 8 lipca 2021
  • fot. mat. Fundacji Dr Clown
    fot. mat. Fundacji Dr Clown
To wyjątkowa książka napisana przez wolontariuszy Fundacji Dr Clown z Sosnowca. Bajka, podobnie jak wolontariusze, niesie dzieciom radość, uśmiech i ogromne pokłady pozytywnej energii. Mamy dla Was aż 8 egzemplarzy tej książeczki.

W ramach programu terapii śmiechem wolontariusze Fundacji Dr Clown od kilkunastu lat odwiedzają pacjentów sosnowieckich szpitali niosąc uśmiech i wspierając chorych w szpitalach oraz osoby z niepełnosprawnościami w placówkach specjalnych. Chcąc podarować dzieciom jeszcze więcej uśmiechu i pozytywnych emocji, Doktorzy Clowni – Dr Dzwoneczek (Katarzyna Polakowska) i Dr Zosia Samosia (Maria Majewska) napisały bajkę pt. „Tajemnica skradzionych zabawek”. Mamy dla Was 10 egzemplarzy tej książeczki.

Książka pt. „Tajemnica skradzionych zabawek”, wraz z dedykacją od autorów, trafi do 8 osób, które:
- są zapisane do naszego newslettera
(można to zrobić tutaj),
- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,
- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, piąty, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty, dwudziesty piąty, trzydziesty, trzydziesty piąty.

Pytanie: W którym roku powstała Fundacja Dr Clown?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 11 w czwartek 8 lipca do godz. 11 w czwartek 15 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Dr Clown".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.
Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Fundacja Dr Clown powstała w 1999 r.

Kategoria: Konkursy