Wygraj bilety na Festiwal Planszówek w Spodku

środa 25 sierpnia 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Największy na południu Polski Festiwal Gier Planszowych odbędzie się 4-5 września w katowickim Spodku. Na miejscu będzie można zagrać, wypożyczyć lub kupić gry. Będą turnieje, sesje RPG i mnóstwo dobrej zabawy. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Festiwal skierowany jest zarówno do doświadczonych, jak i początkujących graczy. Na miejscu będzie można kupić gry bezpośrednio od wystawców - w antresoli Spodka znajdziecie prawie 40 stoisk wydawców z całej Polski, a także sklepów z grami. Z kolei na płycie czekać będzie wypożyczalnia wyposażona w ponad 600 planszówek. Będzie też sporo nowości, sesje RPG, turnieje oraz strefa rodzinna. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w artykule.

Bilety dwudniowe dla całej rodziny (4 szt.) na Festiwal Gier Planszowych w Spodku otrzyma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako: dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Kto jest organizatorem Festiwalu Gier Planszowych w Spodku 4-5 września br.?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 20 w czwartek 26 sierpnia do godz. 10 we wtorek 31 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Planszówki”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Organizatorem Festiwalu Gier Planszowych w Spodku 4-5 września br. jest Ludiversum?

Kategoria: Konkursy