Wygraj kurs językowy o wartości 2 tys. zł

środa 1 września 2021
Do wygrania mamy kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-14 lat w Centrach Edukacyjnych ProfiLingua w Katowicach, Sosnowcu, Bytomiu lub Gliwicach.

Kurs języka angielskiego, o wartości 2 tys. zł, skierowany jest do dzieci w wieku 3-14 lat i odbywać się będzie w okresie od października do czerwca. Do wyboru są następujące oddziały ProfiLingua na Śląsku: Katowice (ul. Młyńska 23), Sosnowiec (ul. Warszawska 12), Bytom (pl. Tadeusza Kościuszki 1) lub Gliwice (ul. Siemińskiego 22).

Kurs językowy wygra osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),
- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,
- jej mail trafi do naszej skrzynki jako: dziesiąty
(maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jaka metoda nauki dzieci, a jaka dorosłych, stosowana jest w ProfiLingua?

Odpowiedzi (wraz z miastem w jakim chcenie skorzystać z nagrody – Katowice, Sosnowiec, Bytom lub Gliwice) należy przesyłać od godz. 16.30 w środę 1 września do godz. 15 w czwartek 9 września na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „ProfiLingua”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Opowiedź: Metoda nauki dzieci stosowana w ProfiLingua to metoda SMILE, dorosłych - metoda PROFI

Kategoria: Konkursy