Wygraj bilety na bajkę „Przytul mnie”

czwartek 7 października 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Seans dedykowany jest najmłodszym widzom, którzy po raz pierwszy wybierają się do kina z rodzicami. Animowany serial opowiada o radosnym i pełnym przygód życiu mieszkających w lesie Taty Misia i Małego Misia. Mamy dla Was bilety na ten film.

10 października w kinach Helios w ramach cyklu „Pierwszy raz w kinie” najmłodsi zobaczą zestaw bajek z serii „Przytul mnie”. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewniają komfortowy początek wielkiej przygody z kinem. Więcej o seansie przeczytacie w naszej zapowiedzi

Podwójne wejściówki na seans „Przytul mnie” w kinie Helios w Katowicach, trafią do 2 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: piąty i dwudziesty

Pytanie: Jaki aktor podkłada głos pod Tatę Misia?

Odpowiedź należy przesłać od godz. 14.30 w czwartek 7 października do godz. 10 w piątek 8 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Przytul mnie”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Głos pod Tatę Misia podkłada aktor - Jakub Wieczorek.

Kategoria: Konkursy