Wygraj książkę „Na językach zwierząt”

wtorek 19 października 2021
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
To historyjki logopedyczne, których bohaterami są sympatyczne zwierzaki. Zachęcają one dzieci, poprzez zabawę, do wykonywania ćwiczeń logopedycznych. Mamy dla Was egzemplarz tej książeczki.

Każdy rodzic wie, że ćwiczenia logopedyczne to ważna sprawa. Jednak niełatwo wprowadzać je do codziennych zabaw, a wykonywanie ćwiczeń zleconych przez specjalistę to dla dzieci nudna i mozolna praca. Teraz ułatwi to m.in. książka „Na językach zwierząt”. Więcej informacji o niej znajdziecie w naszej recenzji

Egzemplarz książki „Na językach zwierząt” trafi do osoby, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako: dziesiąty.

Pytanie: Kto jest autorem książki pt. „Na językach zwierząt”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 13 we wtorek 19 października do godz. 10 w czwartek 28 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Na językach zwierząt”

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Autorem książki jest Anna Skiba.

Kategoria: Konkursy