Wygraj bilety do kina Helios

środa 24 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
W kolejnej odsłonie Filmowych Poranków na dużym ekranie będzie można zobaczyć animowany serial „Strażak Sam, cz.3”. Mamy dla Was zaproszenia do kina w Katowicach i Dąbrowie Górniczej.

Tym razem w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „Strażak Sam, cz.3”. Film będzie można zobaczyć 28 listopada o godz. 10.30 w kinach Helios m.in. w Katowicach (Galeria Libero, ul. Kościuszki 229) i Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6). Więcej o najbliższym Poranku Filmowym przeczytacie w naszej zapowiedzi

Podwójne wejściówki na „Strażaka Sama” do kina Helios w Katowicach lub Dąbrowie Górniczej, trafią do 4 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, piąty, dziesiąty i dwudziesty

Pytanie: Jak nazywa się pies, który jest pupilem wszystkich strażaków z Pontypandy?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, miastem «Katowice, Dąbrowa Górnicza» w którym chcecie obejrzeć film) należy przesłać od godz. 12.30 w środę 24 listopada do godz. 10 w piątek 26 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać  „Strażak Sam cz. 3".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Pies, który jest pupilem wszystkich strażaków z Pontypandy, ma na imię Morus

Kategoria: Konkursy