Wygraj bilety na mikołajki do kina Helios

środa 1 grudnia 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Brak planów na mikołajki? Co powiecie na wyjście do kina. Na dużym ekranie „Nasze magiczne Encanto”, „Clifford. Wielki czerwony pies”, „Chłopiec z chmur”, „Gwiazdka Klara Muu”. Przewidziano dodatkowe atrakcje. Mamy dla Was zaproszenia do kin Helios w Katowicach, Dąbrowie Górniczej i Żorach.

W ramach wydarzenia „Mikołajki jak z bajki” w kinach Helios przygotowano dla najmłodszych widzów specjalne seanse. Mikołajki odbędą się 4-6 grudnia w kinach Helios w: Katowicach (Galeria Libero, ul. Kościuszki 229), Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6) i Żorach (ul. Katowicka 10). Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi

Podwójne wejściówki na „Mikołajki jak z bajki” do wybranego kina Helios, trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, piąty, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty, dwudziesty piąty, trzydziesty

Pytanie: W jakim kraju toczy się akcja „Nasze magiczne Encanto”?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, miastem «Katowice, Dąbrowa Górnicza, Żory» w którym chcecie obejrzeć film) należy przesłać od godz. 15.00 w środę 1 grudnia do godz. 10 w piątek 3 grudnia  na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać  „Mikołajki Helios".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Akcja filmu toczy się w Kolumbii.

Kategoria: Konkursy