Wygraj bilety do kina Helios

wtorek 11 stycznia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
W kolejnej odsłonie Filmowych Poranków kina Helios na dużym ekranie będzie można zobaczyć animowany serial „44 Koty cz. 10”. Mamy dla Was zaproszenia do kin w Dąbrowie Górniczej, Katowicach i Żorach.

Tym razem w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „44 Koty, cz. 10”. Serial będzie można obejrzeć 16 stycznia o godz. 10.30 w kinach Helios m.in. w: Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229) i Żorach (ul. Katowicka 10). Więcej o najbliższym Poranku Filmowym przeczytacie w naszej zapowiedzi

Podwójne wejściówki na najbliższy Poranek Filmowy do wybranego kina Helios trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty, piętnasty

Pytanie: Jak mają na imię 4 koty – główni bohaterowie serialu?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, miastem «Katowice, Dąbrowa Górnicza, Żory» w którym chcecie obejrzeć film) należy przesłać od godz. 10 w środę 11 stycznia do godz. 10 w piątek 14 stycznia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „44 Koty cz.10".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: 4 koty – główni bohaterowie serialu "44 koty" mają na imię: Lampo, Milady, Pilou i Klopsik.

Kategoria: Konkursy