Wygraj bilety do Funzeum!

czwartek 24 lutego 2022
  • fot. mat. Funzeum
    fot. mat. Funzeum
Funzeum, czyli największy w Polsce obiekt edukacyjno-rozrywkowy będzie można odwiedzić już w najbliższy weekend (26-27 lutego) - podczas jego wielkiego otwarcia. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie!

Funzeum to 4 tys. m kw atrakcji - ponad 50 interaktywnych instalacji, a wśród nich fluorescencyjny las, pokój nieskończoności, kryształowa komnata czy sala księżycowa wraz z innymi planetami. W weekend otwarcia dodatkowo zaplanowano konkursy z nagrodami, spotkania z influencerami oraz wiele innych. Funzeum mieści się w Europie Centralnej w Gliwicach (ul. Pszczyńska 315). 26 i 27 lutego będzie otwarte w godz. 10-20. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne zaproszenia na 3-godzinną zabawę w weekend otwarcia Funzeum zdobędą osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Którzy influencerzy odwiedzą Funzeum 26-27 lutego? (Wystarczy podać trzech)

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 12 w czwartek 24 lutego do godz. 12 w piątek 25 lutego na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Funzeum".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: 26 i 27 lutego Funzeum odwiedzą m.in.: @MartiRenti, @Saszan i @Dry.Risers.

Kategoria: Konkursy