Wygraj wejściówki na Targi Trends 4 Kids

poniedziałek 7 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Niebanalne ubranka, zabawki, dizajnerskie gadżety, kreatywne zajęcia dla najmłodszych – to wszystko znajdziecie na targach Trends 4 Kids. Biorąc udział w naszym konkursie możecie wygrać wejściówki na to wydarzenie.

13 marca w Arenie Gliwice będą gościć Targi Trends 4 Kids. Wydarzenie skierowane jest do rodziców z dziećmi, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny dizajn, wysoką jakość, oryginalne i pomysłowe propozycje od polskich twórców. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszym artykule

Bilet na targi otrzyma 7 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty, dwudziesty piąty i trzydziesty.

Pytanie: Po raz który targi Trends 4 Kids goszczą w Gliwicach?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 11 w poniedziałek 7 marca do godz. 10 w piątek 11 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Trends 4 Kids”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Targi Trends 4 Kids goszczą w Gliwicach po raz 5.

 

Kategoria: Konkursy