Wygraj „Moje emocje. Jak pokonać złość i smutek”

środa 20 lipca 2022
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
Wśród książek z zadaniami zajmuje wyjątkowe miejsce, bo nie uczy liczenia i pisania, ale pokazuje jak zrozumieć swoje emocje. Prowokuje do poważnych rozmów, ale też do zabawy. Dzięki zeszytowi ćwiczeń dowiecie się również jak wielką moc mają nasze myśli. Mamy dla Was 4 egzemplarze tej książki.

„Moje emocje. Jak pokonać złość i smutek” Anny Pachockiej to zeszyt ćwiczeń dedykowany dzieciom, który ukazał się w wydawnictwie BoNoBo. Autorka jest psychologiem i pedagogiem. Zaglądając do książki nie tylko możemy skorzystać z jej wiedzy, ale też z niesamowitej wrażliwości, którą możemy wyczuć czytając treści zadań czy fragmenty skierowane do rodzica. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji

Do wygrania są cztery egzemplarze książki „Moje emocje. Jak pokonać złość i smutek”. Otrzymają je osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty, dwudziesty, trzydziesty (osoby, które wyślą więcej niż jedną odpowiedź zostaną wykluczone z konkursu).

Pytanie: Jakie są dominujące kolory stron poświęconych złości w książce pt. „Moje emocje. Jak pokonać złość i smutek”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 13 w środę 20 lipca do godz. 10 w piątek 12 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Moje emocje”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Dominujące kolory stron poświęconych złości w książce pt. „Moje emocje. Jak pokonać złość i smutek” to pomarańczowy i czerwony.

 

Kategoria: Konkursy