chustonoszenie

Animacje, gry, bańki mydlane, malowanie buziek, gra terenowa, wykłady z doradcą laktacyjnym, chustonoszenia, edukacji domowej -te i wiele innych atrakcji znajdziecie w Fabryce Pełnej Życia.

Kiedy: 
  • 23 września 2022

Zbliżają się targi SILESIA BAZAAR Kids vol. 7. Oprócz stoisk z nietuzinkowymi produktami dla dzieci - rodzice mogą liczyć na wartościowe prelekcje oraz konsultacje indywidualne ze specjalistami. Od porodu, przez dietę małego dziecka, dobór odpowiednich butelek, zabawek kreatywnych, przez chustonoszenie i masaż Shantala, po tajemnice mózgu dziecka i nastolatka.

Kiedy: 
  • 28 października 2018
Gdzie: Chorzów

Między innymi takie tematy będą poruszane w strefie prelekcji podczas targów SILESIA BAZAAR Kids vol.6, które odbędą się w niedzielę 15 kwietnia. Cieszymy się, że możemy współtworzyć to wydarzenie i wraz z ekspertami przygotować dla Was solidną dawkę praktycznej wiedzy. Zobaczcie co, gdzie i kiedy.

Kontakt „skóra do skóry” zaraz po porodzie jest bardzo korzystny dla noworodka. Choć lekarz przeważnie kładzie dziecko na brzuchu matki, równie dobrze malca przytulić może ojciec. Dlatego położne z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego w Katowicach przygotowały dla świeżo upieczonych tatusiów specjalne chusty bociana do okrycia dziecka.