dla dzieci

Chcesz żeby twoje dziecko nauczyło się języka włoskiego, ale zależy ci na ciekawych zajęciach pełnych zabawy? Proszę bardzo

Na okładce książki znajduje się wysoki budynek, po którym wspinamy się wraz z głównymi bohaterami. Zwiedzamy poszczególne piętra budynku. Brak tekstu i bogate w detale ilustracje pozwalają ciekawe interpretacje oglądanych mieszkań. „Rośnij w górę” to książka harmonijkowa, którą możemy powiesić na ścianie. Mamy dla Was egzemplarz konkursowy.

Konkurs rozstrzygnięty!

Niebanalne ubranka, dizajnerskie gadżety, warsztaty, pokazy i prelekcje - żaden świadomy rodzic nie powinien przegapić wiosennej edycji targów SILESIA BAZAAR Kids. Biorąc udział w naszym konkursie możecie wygrać wejściówki na to niezwykłe wydarzenie, którego współorganizatorem jest portal SilesiaDzieci.pl.

Konkurs rozstrzygnięty!

„I Ty możesz zmienić świat” to zbiór 42 biografii niezwykłych dzieci, które zmieniły świat. Jest tu Chester Greenwood, który wynalazł nauszniki, niepełnosprawny Jasiek Mela, który udowodnił, że wszystko jest możliwe, Casandra Lin, która zmieniła zużyty tłuszcz w biopaliwo czy Kehkashan Basu, która została ekowojownikiem. W naszym konkursie możecie wygrać tę książkę.

Konkurs rozstrzygnięty!

Strony