Dzień Dziecka

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli nie macie jeszcze prezentu, szukacie czegoś wyjątkowego mamy coś dla Was – dwa bilety rodzinne na Dzień Dziecka w 1000 Klocków. Zapraszamy do zabawy!

Konkurs rozstrzygnięty!

Aby zostać fryzjerką niezbędne jest posiadanie kosmetyków do włosów, grzebieni, szczotek, spinek, a także przyrządów i składników do własnoręcznego wyrabiania stosownych odżywek i szamponów - to wszystko znajdziecie w zestawie kreatywnym z Placu Francuskiego, który możecie wygrać w naszym konkursie.

Konkurs rozstrzygnięty!

Jest kolorowa, bezpieczna dla dzieci i niesie ze sobą nieskończone pokłady kreatywności. Masa Patarev to idealny pomysł na prezent dla każdego dziecka, które uwielbia lepić i tworzyć. W naszym konkursie możecie wygrać jeden z zestawów dostępnych w sklepie Plac Francuski.

Konkurs rozstrzygnięty!

Ostatni konkurs, w którym nagrodami były koszulki z wymiennymi aplikacjami, cieszył się tak dużym powodzeniem, że postanowiliśmy zorganizować kolejny. Tym razem do wygrania są także chłopięce T-shirty z aplikacjami samochodów. Dla dziewczynek są aplikacje sukienek. To może być świetny prezent z okazji Dnia Dziecka!

Konkurs rozstrzygnięty!

Strony