kreatywna zabawa

Przywykliśmy do myśli, że malować można tylko farbami. Tymczasem malować można wszystkim – herbatą, kawą, sokami owocowymi. Ale jak to zrobić? O tym przekonacie się na warsztatach w Muzeum Górnośląskim.

Kiedy: 
  • 15 stycznia 2022
Gdzie: Bytom

Startuje świąteczny program w Bajce Pana Kleksa i Smart Kids Planet. Warsztaty, na których przygotujecie ekoozdoby choinkowe, spotkanie z Mikołajem, prezenty to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Zerknijcie.

Kiedy: 
  • 4 grudnia 2021 - 31 grudnia 2021
Gdzie: Katowice

Smartbox, to produkt, który zachwyci wielu rodziców. Jeśli staracie się wymyślać dzieciom kreatywne zajęcia, jeśli zależy Wam, by uczyć poprzez zabawę, a dodatkowo zwracacie uwagę na to, jak wykonane są dziecięce zabawki to smartbox będzie dla Was spełnieniem rodzicielskich marzeń o zabawce idealnej.

To pudełko pełne akcesoriów i pomysłów na zabawę. Elementy zestawu można wykorzystywać na wiele sposobów. Smartbox uczy, rozwija zdolności artystyczne i kreatywność. Jest zaprojektowany w przemyślany sposób, z naturalnych materiałów, z dbałością o szczegóły. Zestaw możecie wygrać w naszym konkursie.

Konkurs rozstrzygnięty!