Mamania

Bez względu na to, czy Wasze dzieci to bezkonfliktowi przyjaciele czy zażarci rywale, powinniście zajrzeć do poradnika „Rodzeństwo”. To fantastyczna dawka wiedzy, praktycznych porad i wyrozumiałej troskliwości.

Zdarza Ci się patrzeć na dzieci i myśleć, że ich dzieciństwo nie jest takie magiczne jak Twoje? Nie wiesz w jakiś sposób oderwać dziecko od komputera i wytłumaczyć, że przygoda czeka tuż za rogiem? Ta książka zainspiruje Wasze dzieci do kolekcjonowania przeżyć i doświadczeń, które będą zabawą dla całej rodziny i sprawią, że te wakacje staną się niezapomniane.

„Mocno mnie przytul. Jak zbudować i utrzymać silną więź w rodzinie” to książka pediatry Carlosa Gonzaleza, który pisze w „obronie dzieci” w duchu coraz popularniejszego rodzicielstwa bliskości. Jako rodzic sceptycznie nastawiony to wszelkich poradników i teorii z przyjemnością zasiadłam do wieczornej lektury.

Jestem „normalną” mamą. Nie wierzę ślepo w żadne metody wychowawcze, nie kieruję się zasadami Super Niani czy przykazaniami rodzicielstwa bliskości i nie zadręczam się, że nie wychowałam geniusza. Ale lubię ułatwiać i umilać nasze rodzinne życie (i smacznie zjeść) – to z tego powodu zachwyciłam się alaantkowym BLW.

Strony