Magia, czarodzieje i fantastyczne zwierzęta

czwartek 7 kwietnia 2022
  • fot. mat. Multikino
    fot. mat. Multikino
Kiedy: 
  • czwartek 7 kwietnia 2022 - niedziela 10 kwietnia 2022
Dobra wiadomość dla fanów twórczości J.K. Rowling. Już w ten weekend premiera na dużym ekranie filmu „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”.

Profesor Albus Dumbledore wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi. Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. W filmie występuje gwiazdorska obsada. Na ekranie pojawią się m.in. Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Mads Mikkelsen. Ekranizacja powstał na podstawie scenariusza J.K. Rowling i Steve’a Klovesa. Film dla dzieci od 12. roku życia.

Premiera „Fantastycznych zwierząt: Tajemnice Dumbledore’a” już 7 kwietnia w Multikinie. Film będziecie mogli obejrzeć w kinach sieci Multikino na Śląsku w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Bilety w najkorzystniejszej cenie (już od 14,90 zł) na premierowe seanse można nabyć online oraz przez aplikację mobilną. Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia